DeerDog kuivtoit koertele

sinu lemmiku tervislik valik​

Avasta tervislik ja looduslähedane kuivtoit oma neljajalgsele sõbrale.

Sinu koera tervis on meie südameasi. Deerdog’i kuivtoidud ja maiused on loodud armastusega, et tagada sinu neljajalgse sõbra heaolu ja tervis. Aitame kanda hoolt sinu lemmiku tervise eest, pakkudes neile ainult parimat.

deerdog-kuivtoit-koertele

DeerDog kuivtoidu kvaliteet
väljendub numbrites!

Lihasisaldus
30 %
Teraviljavaba
50 %
Monoproteiin
50 %
monoproteiin-kuivtoit

Monoproteiinne kuivtoit – täpselt, mida su koer vajab

DeerDog’i unikaalsed kuivtoidud on monoproteiinnsed, mis tähendab, et need ei sisalda mitut eri liiki liha. See tagab sinu koerale ohutu ja tervisliku toitumise, eriti oluline on see toiduallergiatega koertele.

Tervislikud süsivesikud – looduslik toitumine sinu koerale

Deerdog’i retseptid on rikastatud köögiviljade ja puuviljadega, pakkudes sinu koerale vajalikke süsivesikuid tervislikust ja looduslikust allikast. Nagu metsikud kiskjad, vajavad ka meie kodused lemmikud taimseid koostisosi oma seedesüsteemi heaks toimimiseks.

tervislikud-süsivesikud
rohkem- kui-lihtsalt-kuivtoit

Rohkem kui lihtsalt kuivtoit – armastuse ja hoolivuse sümbol

Meie jaoks tähendab koera armastamine tema eest parimal võimalikul viisil hoolitsemist. DeerDog on siin, et aidata sul oma lemmikule pakkuda maitsvat ja kvaliteetset toitu. Ikka selleks, et sinu lemmik oleks terve ja õnnelik.

Liitu Deerdog'i perega

Paljud koeraomanikud on juba avastanud enda lemmiku jaoks DeerDog’i koeratoidud.
Tule ja uuri, kuidas need tooted võivad olla osa ka sinu koera tervislikust ja rõõmsast elust.
Vali DeerDog – vali tervislik toitumine.

5/5
Tahtsin Jakobile proovida midagi teistsugust ning võtsime prooviks hirvelihaga krõbinad. Ta on mul väga pirtsakas sööja, kuid neid krõbistas ta küll hea meelega. Mulle endale meeldib väga, et krõbinad lõhnavad mõnusalt ning neisse ei ole lisatud midagi üleliigset. Soovitame kindlasti kõigile! ​
Riina & Jakob
5/5
Minu koerte lemmikud jalutused ja trennid on alati siis kui mul on vorstid kaasas. Nad on heas mõttes hullud nende järgi. Motivatsioon on alati laes. Need vorstid on väga head panna trennivesti tasku või maiusekotti. Ei pudene ning on täitsa meeldiva lõhnaga. Minu tüdrukud kiidavad väga!​
Anette, Milla & Steffy
358720158_597379352541870_6689707814246950944_n-1-1-1.jpg

Jätkusuutlikkus kohtub kvaliteediga

Läheneme loodusele lugupidamise ja vastutustundega. DeerDogi kuivtoidud on rohkem kui lihtsalt maitsvad – need on valmistatud hoolikalt valitud ja testitud lihast,, mis pärineb jätkusuutlikult majandatud metsadest.

Meie eesmärk on austada ja kaitsta meie planeedi piiratud ressursse, pakkudes samal ajal sinu neljajalgsele sõbrale tervislikku ja toitvat kuivtoitu. DeerDogi valikus on kuivtoidud koertele, mis mitte ainult ei rõõmusta su koera maitsemeeli, vaid aitavad ka kaasa terve ja jätkusuutliku tuleviku kujundamisele.

DeerDog kuivtoidu omadused

Tagab, et sinu koer saab vaid kõige puhtamaid ja looduslikke toitaineid.

Pakub rikkalikku valguallikat, mis on hädavajalik sinu koera lihaste ja üldise tervise jaoks.

Ideaalne valik toiduallergiatega koertele, vähendades allergilisi reaktsioone.

Sobib suurepäraselt koertele, kes vajavad madalama süsivesikusisaldusega kuivtoitu.

Hoiab ära ebavajalikud ja potentsiaalselt kahjulikud ained sinu koera toidus.

Väldib gluteeniallergiaid ja seedeprobleeme.

Toetab koera seedesüsteemi ja soodustab tervislikku ainevahetust.

Tagab, et sinu lemmik naudib iga toidukorda.

Säilitab võimalikult palju toitaineid, tagades toidu kõrge toiteväärtuse.

Koostisosad

Meie kuivtoidu tooraine on pärit vaid kontrollitud ning jätkusuutlikku majandamist toetavatelt ettevõtetel. 

Miks ulukiliha, mitte veis/kana vm? Ulukiliha on palju tervislikum kui farmis kasvatatud loomade liha. See on toitvam, kuna sisaldab rohkem valku, kuid on ka kergemini seeditav. Toit, mida metsloomad söövad, on vaba kõikidest kasutatud lisanditest tööstussöötades.

Ulukiliga on peenkiulisem ja sisaldab väga vähe rasva (1–8%). See rasv aga on rikas küllastumata rasvhapete poolest, mis vastutavad kolesterooli. Lisaks suuremale valgusisaldusele võrreldes tapaloomade lihaga sisaldab ulukiliha rohkem mineraale ja vitamiine.

Meie tooted on monoproteiinnsed– me ei sega erinevaid lihaliike. See tähendab, et kõigis toodetes on kasutatud vaid ühte proteiiniallikat- metskits, metssiga, faasan, metspart. Selline toit on ideaalne toiduallergiatega kimpus lemmikutele.

Meie toodetesse ei ole lisatud teravilju, kondijahu, värv-, maitse- ega säilitusaineid.

Toit on valmistatud hoolikalt valitud koostisosadest ning aastatepikkuse kogemuste ja teadmiste baasil, et tagada sinu lemmikule pikk ja tervisest pakatav elu.

Tootmisprotsess

DeerDog kuivtoidu valmistamine algab hoolikast tooraine valikust ning seejärel kuumtöötleme liha nii, et see säilitaks võimalikult palju toitaineid.

Kuivtoidu valmistamisel küpsetatakse liha lühiajaliselt (max 15min) spetsiaalsetel taldrikutel atmosfääriahjus ning seda suhteliselt madalal temperatuuril-140 kuni 160°C.

Selline tootmisprotsess on keerulisem ja aeganõudvam kui nö ”tavalise” kuivtoidu valmistamine, kuid selle tulemusena valmib vähetöödeldud, tervislikum ja kergemini seeditav toit sinu lemmikule. 
Selline tootmismeetod parandab ka looma heaolu, sest küpsetamine toimib mingil määral nagu eelseedimine- toit põhjustab koera seedesüsteemile vähem stressi ning toidu tagab pea 100% toidu omastamise. 
 ei kasuta me toidu ja snäkkide valmistamisel õli pihustamise meetodit, me ei lisa tehislikke vitamiine ega kasuta kõrget rõhku ja temperatuuri. Meie tootmisprotsess ei mõjuta toote molekulaarstruktuuri, seega on DeerDog vähetöödeldud toit.

Konservide tootmisel kombineerime liha teiste toiduainetega ja küpseta seda aeglaselt – peaaegu nagu kodust hautist. Sellisel viisil küpsetatud ulukiliha säilitab oma loomuliku struktuuri ning on kergesti seeditav.

Shopping Cart
Scroll to Top