Fiboowl L lakumatt koertele

13,90 

-100% taaskasutatav
-Aeglustab söömist
-Rahustab ja lõdvestab
-Hea meelelahutuseks ja koera väsitamiseks
-Võib külmutada
-Libisemisvastane
-Mõõt: 27x27cm

Tootekood: - Kategooria:

Fiboo fiboowl L lakumatt koertele (ja ka kassidele) on toiduga ja maiustega täidetav mängasi, et pakkuda lemmikutele tegevust ning vähendada ärevust ja stressi.

Lakumati eelised:

See on lõbus!- Fiboo lakumatt koertele on suurepärane igavuse leevendaja. Olenevalt koerast võib see tegevust pakkuda lausa tundideks. Lakumatt pakub vaimset ja füüsilist stimulatsiooni, mis on koertele väga lõbus ja samal ajal rahustav.

Vähendab stressi ja ärevust- Lakkumine kutsub koerte kehas esile endorfiine ehk siis ”õnnehormoone”. On tõestatud, et need vähendavad koertel stressi ja ärevust. Lakumatt innustab lemmikuid kasutama oma keelt, et seeläbi soodustada rahunemist.

Suurepärane tähelepanu hajutamiseks- Lakumatt on heaks abiliseks olukordades, kus on vaja lemmiku tähelepanu milleltki ebameeldivalt ära hajutada. Näiteks: ilutulestik aastavahetusel, küüntelõikus, arstil käimine/vaktsineerimine, äikesetorm jne.

Parem suuhügieen- Fiboo lakumatt lemmikutele mitte ainult ei soodusta värsket hingeõhku, kraapides keelelt bakterid ja seedimata toiduosakesi, vaid stimuleerib ka sülje tootmist, mis võib aidata kaasa parema suuhügieeni saavutamisele.

Aitab vähendada toidu kugistamist- Paljud koerad kipuvad oma toitu meeletult kiiresti alla kugistama. Lakumatt on sel puhul heaks abiliseks, sest sealt on toidu raskem kätte saada ning see omakorda aeglustab söömist.

Aitab üksindusärevuse vastu- paljud inimesed töötavad täna juba kodukontorites siis paratamatult peame oma lemmikuid vahest üksi jätma. Paljude koerte jaoks tekitab see aga ärevust ja stressi, kui tema armastatud inimene ta üksi koju jätab. Andes lemmikule lakumatt enne kodust lahkumist saame suunata tema tähelepanu mujale.
PS! Kui sa tead, et sinu koer kipub asju lõhkuma siis ära jäta matti kätte järelvalveta, et ei tekiks lämbumisohtu.

Hoiab ära liigse õhu sattumist kõhtu-  innukate sööjate probleem on see, et toitu kugistades neelavad nad sageli ka alla õhku. Liigne õhk maos võib põhjustada puhitust ning valusid. Kui koeral on liigselt õhku kõhus ning sinu lemmik mängib ja jookseb peale söömist, võib see omakorda põhjustada maokeerdu. Kuna lakumatt vähendab toidu kugistamist siis väheneb oluliselt ka liigse õhu kõhtu sattumine.

Sügavkülmasõbralik-  Suvel (ja miks ka mitte talvel, et mänguaega pikendada) saate lakumati vajadusel külmutada. Sedasi saad mõnusa jahutava maiuse, mida lasta lemmikul kuumadel suvepäevadel nautida.

Materjal: TPE-S- taaskasutatud materjal

Värv

, ,

Shopping Cart
Scroll to Top