Fiboo Slow Feeder koertele

5,90 

-Taaskasutatud materjalist
-Aeglustab söömist
-Rahustab ja lõdvestab
-Hea meelelahutuseks ja koera väsitamiseks
-Võib külmutada
-Libisemisvastane
-Taaskasutatav
-ø 15cm
-Sobib kokku Fiboo L suuruses toidukausiga

Tootekood: - Kategooria:

Fiboo Slow Feeder aeglaselt söömise matt koertele (ja ka kassidele) on toiduga ja maiustega täidetav mängasi, et pakkuda lemmikutele tegevust ning vähendada ärevust ja stressi.

See matt on ideaalne kasutamiseks toidukausi põhjas. Sedasi saad muuta iga kausi selliseks, kus sinu lemmik ei saa toitu alla kugistada.
Sobib L suuruses Fiboo toidukausiga.

Lakumati eelised:

See on lõbus!- Fiboo kausi põhja käiv matt koertele on suurepärane igavuse leevendaja. Olenevalt koerast võib see tegevust pakkuda lausa tundideks. Lakumatt pakub vaimset ja füüsilist stimulatsiooni, mis on koertele väga lõbus ja samal ajal rahustav.

Aitab vähendada toidu kugistamist- Paljud koerad kipuvad oma toitu meeletult kiiresti alla kugistama. Kausi põhja käiv matt on sel puhul heaks abiliseks, sest sealt on toidu raskem kätte saada ning see omakorda aeglustab söömist.

Hoiab ära liigse õhu sattumist kõhtu-  innukate sööjate probleem on see, et toitu kugistades neelavad nad sageli ka alla õhku. Liigne õhk maos võib põhjustada puhitust ning valusid. Kui koeral on liigselt õhku kõhus ning sinu lemmik mängib ja jookseb peale söömist, võib see omakorda põhjustada maokeerdu. Kuna lakumatt vähendab toidu kugistamist siis väheneb oluliselt ka liigse õhu kõhtu sattumine.

Materjal: TPE-S- taaskasutatud materjal

Kaal -
Värv

Shopping Cart
Scroll to Top